Hlavní menu
Home
Aktuálně
Bonsaje
Bonsai Sumiko
Doplňkové rostliny
Kaligrafie a sumie
Keramika
Pěstování
Suiseki
Techniky
Tvarování
Chrámy a zahrady
Zprávičky

Program na rok 2011 konečně na světě. Podrobnosti v horním menu.
 
Reklama
Advertisement
Advertisement
 
Koncert Jany Vébrové 2
Napsal Čestmír Sosnovec   
Středa, 29 červenec 2009
 

koncert-jany-vebrove-2-03.JPG

Uběhlo již pár týdnů od krásného večera s akordeonem Jany Vébrové, ale vzpomínky jsou stále živé. Dlouho jsem se těšil na Janin projev, musel si notnou dobu počkat než to vyšlo, ale čekání se vyplatilo. Písně této mladé autorky mají velkou sílu, tu jim propůjčuje především ona sama svým neuvěřitelným nasazením.

Vlastnímu koncertu předcházelo neplánované vystoupení studentek tanečního oboru ZUŠ Sedlec-Prčice. Představení nazvané Divnokraje pochází z dílny jejich učitelky a velké entuziastky Venduly Dědové, která tanci věnuje svůj veškerý volný i pracovní čas. Přináší to své „sladké" ovoce v podobě postupů na celostátní přehlídky ZUŠ i jiné taneční festivaly (v letošním roce k nim patřila např. účast na festivalu Tanec Praha). I nadále budeme Vendule držet palce, aby jí její nadšení neustávala a nakazila jím co nejvíce lidí ze svého okolí.

 

Jana Vébrové, toho času ještě na mateřské dovolené, se pomalu vrací na hudební scénu. V průběhu koncertu proto převážně zazněly  písně z jejího CD, objevila se i jedna vlaštovka z nové dílny inspirovaná právě malým miminkem. Až se Janě podaří dát dohromady materiál na novou desku, bude jistě co poslouchat.

Jana si večer příjemně užívala a velice hezky koncert zakončila. Zahrála na přání posluchačů jednu ze svých skladeb, bez mikrofonu, jen tak do pléna. Večer nechala odletět společně s názvem poslední písně - Husy.

FOTOGRAFIE:

 


   

Komentáře uživatelů  
 

Průměrné hodnocení

 


Vložte svůj komentář
Jméno
E-mail
Titulek  
Komentář
 
Zbývající znaky: 600
   Upozornit na další komentáře
  Mathguard security question:
SP4     DPE   
T E  E   O  LSG
5PT  YSE  A1A   
O P  T   A  JN3
2TC     N2U   
   
   

0 komentářůmXcomment 1.0.7 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >
webdesign: POCÍTACOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík