Hlavní menu
Home
Aktuálně
Bonsaje
Bonsai Sumiko
Doplňkové rostliny
Kaligrafie a sumie
Keramika
Pěstování
Suiseki
Techniky
Tvarování
Chrámy a zahrady
Zprávičky

Program na rok 2011 konečně na světě. Podrobnosti v horním menu.
 
Reklama
Advertisement
Advertisement
 
Koncert Jany Vébrové 1
Napsal Čestmír Sosnovec   
Pondělí, 13 červenec 2009
 

Jen málo si vzpomínám na písničky Jany z vernisáže naší letošní výstavy v květnu, kde hrála na svou oblíbenou tahací harmoniku. Měl jsem v hlavě tolik organizačních záležitostí, že prostě nebylo možné si tu skvělou muziku užít.

Už když jsem Janu viděl před několika lety v Noci s andělem, zůstal jsem jak přimrzlý k podlaze. Tak subtilní dívka, dnes již maminka malé holčičky, roztřásla studio na ČT2, že zvukař nestačil tlumit zvuk. Říkal jsem si, kde se v tak křehce působící bytosti bere ta energie, ten vzdor a jemnost zároveň, jak to vůbec může vydržet její hlasové ústrojí.

Samozřejmě jsem rychle pátral po jejím CD (a skutečně našel u Indies records) a mrazilo mě zase v zádech. Ještě ji tak slyšet živě, myslel jsem si.

Po malé pauze, kterou jsem chtě nechtě musel akceptovat (Janino těhotenství), konečně přijde chvíle, kdy ji opravdu naživo uslyším a navíc v naší vlastní zahradě, stodole, při jejím sobotním koncertu.

Srdečné pozvání platí pro všechny, kdo chtějí zažít další neobyčejný večer těchto prázdnin. Sobota, 18. července od 20.00 hodin.

Věrni naší tradici, i po tomto koncertu pro vás máme v naší osvětlené zahradě Sošintei malé překvapení. Vlastně již před ním, protože než Jana začne hrát, zatančí skupina Venduly Dědové ze ZUŠ Sedlec-Prčice svou choreografii s názvem Divnokraje.

Další info na tel 737338184

 


   

Komentáře uživatelů  
 

Průměrné hodnocení

 


Vložte svůj komentář
Jméno
E-mail
Titulek  
Komentář
 
Zbývající znaky: 600
   Upozornit na další komentáře
  Mathguard security question:
PN5     DTB   
B   R  C F  3SS
N92  6JX  J4B   
B 2  H   J  LYE
C1G     QUD   
   
   

0 komentářůmXcomment 1.0.7 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >
webdesign: POCÍTACOVÁ ŠKOLA - Mgr. Martin Groulík